Burnos Higiena

Burnos higiena – pirmas žingsnis kovoje su burnos ertmės pakitimais.

Norint išvengti dantų karieso, dantenų uždegimo – gingivito ar periodonto audinių uždegimo periodontito yra būtina gera burnos higiena. Deja valytis dantis tik namuose nepakanka. Kartą ar du per metus reikia apsilankyti pas burnos sveikatos specialistą. Profesionalios burnos higienos procedūros metu yra pašalinamas minkštas bei kietas apnašas, taip pat susidręs pigmentas.

Mūsų klinikoje atlkiekama pilna profesionali burnos higiena. Ultragarso skaleriu ir rankiniais instrumentais pašalinamas susiformavęs kietas ir minkštas dantų apnašas. Susidariusiam pigmentui naudojama sodapūtė, kuri yra viena veiksmingiausių priemonių kovoje su tokio tipo apnašu. Procedūra užbaigiama dantis poliruojant specialia poliravimo pasta bei poliravimo šepetėliu.

Labai svarbus aspektas – tinkama priežiūra namuose. Procedūros metu burnos higienistas įvertina paciento burnos būklę ir padeda pasirinkti tinkamas priemones kasdieniam naudojimui bei pademonstruoja efektyviausius dantų valymo metodus. Taip pat visada noriai atsako į visus pacientą dominančius klausimus.