Odontologijos Paslaugos

BURNOS HIGIENA

Norint išvengti dantų karieso, dantenų uždegimo – gingivito ar periodonto audinių uždegimo periodontito yra būtina gera burnos higiena. Deja valytis dantis tik namuose nepakanka. Kartą ar du per metus reikia apsilankyti pas burnos sveikatos specialistą. Profesionalios burnos higienos procedūros metu yra pašalinamos minkštos bei kietos apnašos, taip pat susidaręs pigmentas.

ESTETINIS DANTŲ PLOMBAVIMAS

Jei Jūsų dantys praradę gražią išvaizdą, yra nuskilę, nudilę ar pažeisti ėduonies, estetinis plombavimas yra puiki išeitis.

Neretai odontologijoje, estetinis plombavimas yra vadinamas menu arba juvelyrika. Gydytojas odontologas, labai natūraliai, sluoksnis po sluoksnio atkuria danties vainiką.

 

modeldenta - ESTETINIS DANTŲ PLOMBAVIMAS
modeldenta - DANTŲ BALINIMAS

DANTŲ BALINIMAS

Dantų balinimas – paprasčiausias būdas susigražinti dantų baltumą.

Visi nori sveikos, gražios ir baltos šypsenos. Deja vartojant daug kavos, arbatos, spalvotų gėrimų, taip pat rūkant, dantys praranda savo baltumą. Mūsų klinikoje atliekamas kabinetinis dantų balinimas, taip balinimas kapomis.

DANTŲ PLOMBAVIMAS

Dantų plombavimas – paprasčiausias būdas gydyti karieso pažeistus dantis.

Jei pradėjote jausti dantų skausmą, jautrumą, ar nemalonų pojūtį valgant saldžius produktus, geriant karštus ar šaltus gėrimus, gali būti, jog jūsų dantys yra pažeisti karieso. Neretai kariesas nėra matomas plika akimi, tad pajutus kažką nemalonaus, reikia kreiptis į gydytoją odontologą.

modeldenta - DANTŲ PLOMBAVIMAS
IMPLANTAVIMAS

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Dantų implantai – puikus pasirinkimas netekus vieno/keletos dantų.

Implantas yra mažas titaninis varžtelis, įsriegiamas į žandikaulį, ilgainiui ten įsitvirtinantis ir ilgam laikui pakeičiantis natūralią danties šaknį. Profesionaliai įsriegtas ir prigijęs, jis funkcionuoja kaip natūrali danties šaknis, pagerina kramtymo funkciją, sustabdo visus neigiamus audinių pokyčius, netekus danties.

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Protezavimas – šiuolaikinis ir inovatyvus būdas atstatyti dantų defektus.

Protezavimas ModelDenta
modeldenta - VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Sveiki suaugusiųjų dantys neretai susiję su tinkama jų priežiūra vaikystėje.

Visi žino, kad burnos priežiūra prasideda jau nuo pirmojo dantuko. Lietuvoje vaikų dantų kariesas vis dar yra opi problema.

DANTŲ TECHNIKOS LABORATORIJA

ModelDenta odontologijos klinikoje yra įsikūrus moderni dantų technikos laboratorija.

Turėti dantų technikų laboratoriją klinikoje yra didelis privalumas siekiant tobulumo protezavimo srityje.

modeldenta - Dantų Technikos Laboratorija