Odontologijos Paslaugos

BURNOS HIGIENA

Burnos higiena – pirmas žingsnis kovoje su burnos ertmės pakitimais.

Norint išvengti dantų karieso, dantenų uždegimo – gingivito ar periodonto audinių uždegimo periodontito yra būtina gera burnos higiena. Deja valytis dantis tik namuose nepakanka. Kartą ar du per metus reikia apsilankyti pas burnos sveikatos specialistą. Profesionalios burnos higienos procedūros metu yra pašalinamas minkštas bei kietas apnašas, taip pat susidręs pigmentas.

ESTETINIS DANTŲ PLOMBAVIMAS

Jei Jūsų dantys praradę gražią išvaizdą, yra nuskilę, nudilę ar pažeisti ėduonies, estetinis plombavimas yra puiki išeitis.

Neretai estetinis plombavimas yra vadinamas menu arba juvelyrika odontologijoje. Gydytojas odontologas sluoksnis po sluoksnio atkuria danties vainiką labai natūraliai.

DANTŲ BALINIMAS

Paprasčiausias būdas susigražinti dantų baltumą – balinimas.

Visi nori sveikos, gražios ir baltos šypsenos. Deja vartojant daug kavos, arbatos, spalvotų gėrimų, taip pat rūkant, dantys praranda savo baltumą. Mūsų klinikoje atliekamas kabninetinis dantų balinimas, taip balinamas kapomis.

DANTŲ PLOMBAVIMAS

Dantų plombavimas – paprasčiausias būdas gydyti karieso pažeistus dantis.

Jei pradėjote jausti dantų skausmą, jautrumą, ar nemalonų pojūtį valgant saldžius produktus, geriant karštus ar šaltus gėrimus, gali būti, jog jūsų dantys yra pažeisti karieso. Neretai kariesas nėra matomas plika akimi, tad pajutus kažką nemalonaus, reikia kreiptis į gydytoją odontolgą.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Dantų implantai – puikus pasirinkimas netekus vieno ar keletos dantų.

Implantas yra mažas titaninis varžtelis, įsriegiamas į žandikaulį, ilgainiui ten įsitvirtinantis ir ilgam laikui pakeičiantis natūralią danties šaknį. Profesionaliai įsriegtas ir prigijęs, jis funkcijonuoja kaip natūrali danties šaknis, pagerina kramtymo funkciją, sustapdo visus neigiamus audinių pokyčius, kuriuos įtakoja danties praradimas.

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Protezavimas – šiuolaikinis ir inovatyvus būdas atsatyti dantų defektus.

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Sveiki suaugusiųjų dantys neretai susiję su taisiklinga jų priežiūra vaikystėje.

Visi žino, kad burnos priežiūra prasideda jau nuo pirmųjo dantuko. Lietuvoje vaikų dantų kariesas vis dar yra opi problema.

DANTŲ TECHNIKOS LABORATORIJA

Mūsų odontologijos klinikoje yra įsikūrus dantų technikos laboratorija. Turėti dantų technikų laboratoriją klinikoje – didelis privalumas siekiant tobulumo protezavimo srityje.