Naujienos

Reikalinga gyd. odontologo apžiūra?

Susipažinkite su mūsų klinikos gyd. odontologe Kamile! 

Kamilė ragina pacientus reguliariai lankytis pas odontologą, norint išvengti rimtų burnos ir dantų problemų.

Jai svarbiausia – įsiklausyti į kiekvieno paciento individualų atvejį ir parinkti būtent jam tinkamiausius gydymo būdus!

Registruokitės vizitui telefonu: +3706 555 6695

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 98-2, Kaunas

Susipažinkite – burnos higienos specialistė Eglė Kiverytė!

Eglė pataria: „profesionalią burnos higieną reikia atlikti kas 6 mėn., norint išlaikyti sveikus ir baltus dantis. Dėl nereguliariai valomų dantų ir atsiradusių apnašų – išsivysto ėduonis, atsiranda gelsvas atspalvis, rudos dėmės, kraujuoja dantenos.“

Eglei svarbiausia pacientui užtikrinti pilnavertę ir kokybišką patirtį, todėl apsilankius procedūrai, Eglė ne tik papasakos apie dantų priežiūrą, bet ir parinks tinkamas priemones, tausojančias Jūsų laiką ateities vizitams pas odontologą.

Registracija burnos higienai telefonu: +3706 555 6695

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 98-2, Kaunas

Mūsų Facebook profilyje vyksta KONKURSAS! 

Konkurso metu, galite laimėti nemokamą profesionalią burnos higieną odontologijos klinikoje ModelDenta sau ir 50 % nuolaidą higienai savo artimajam!

Jums tereikia:

  • Nueiti į mūsų Facebook paskyrą:  https://www.facebook.com/modeldenta 
  • Uždėti Like ant puslapio
  • Share konkurso nuotrauką
  • Komentaruose pažymėti draugą ar šeimos narį, kuriam dovanosite 50 % nuolaidą higienai!

Ir jau kitą pirmadienį  2020 09 21 skelbsime nugalėtojus! ModelDenta – moderni, netoli miesto centro įsikūrusi odontologijos klinika Kaune, A. Juozapavičiaus pr. 98-2.

Norime informuoti, kad nuo šiol mūsų klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudodami „General Financing“ Medlizingu.

Naudodamiesi šia paslauga, suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galite pasiskolinti, rinktis iš plataus partnerių tinklo, o pirmąją įmoką atidėti.

Atvykite konsultacijai – sužinokite apie Jūsų situacijoje taikomas procedūras ir galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

Telefonas: +3706 555 6695

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 98-2, Kaunas

Gražiausių švenčių proga ModelDenta Jus nori apdovanoti nuolaidomis. Pasidovanokite sau sveiką ir gražią šypseną. Akcija galioja iki 2019. 01. 31 dienos.

Kiekvienas pacientas yra unikalus ir individualus, dėl to kontroliuoti kiekvieną gydymo etapą yra pagrindinis reikalavimas šiuolaikinėje odontologijoje. Mūsų klinikoje yra įsikūrusi dantų technikos laboratorija, todėl kiekvienas darbo etapas, tikslesnis, kokybiškesnis bei greitesnis. Tačiau tobulėjimui ribų nėra, gydytoja odontologė, Aistė Jokubaitienė ir ModelDenta klinikos vadovas, dantų technikas, Edvinas Vyšniauskas šį kartą savo žinias gilino mokymuose, “SĄKANDŽIO KĖLIMO IR STABILIZAVIMO ABC: DANTŲ PROTEZAVIMAS“. Kuriuos vedė lektoriai – R, Bagdonas ir A. Auškalnis.

Mūsų tikslas yra padaryti viską kuo tiksliau, kuo kokybiškiau ir negaišinant Jūsų brangaus laiko. Dėl to mūsų ir Jūsų patogumui klinikos antrame aukšte yra įsikūrusi dantų technikos laboratorija. Mūsų gydytojai odontologai visada bendradarbiauja su dantų technikais dėl kiekvieno protezavimo darbo, todėl kiekvienam pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys, ko pasekoje sulaukiama daug geresnių rezultatų atstatant dantų defektus.