Naujienos

Gražiausių švenčių proga ModelDenta Jus nori apdovanoti nuolaidomis. Pasidovanokite sau sveiką ir gražią šypseną. Akcija galioja iki 2019. 01. 31 dienos.

Kiekvienas pacientas yra unikalus ir individualus, dėl to kontroliuoti kiekvieną gydymo etapą yra pagrindinis reikalavimas šiuolaikinėje odontologijoje. Mūsų klinikoje yra įsikūrusi dantų technikos laboratorija, todėl kiekvienas darbo etapas, tikslesnis, kokybiškesnis bei greitesnis. Tačiau tobulėjimui ribų nėra, gydytoja odontologė, Aistė Jokubaitienė ir ModelDenta klinikos vadovas, dantų technikas, Edvinas Vyšniauskas šį kartą savo žinias gilino mokymuose, “SĄKANDŽIO KĖLIMO IR STABILIZAVIMO ABC: DANTŲ PROTEZAVIMAS“. Kuriuos vedė lektoriai – R, Bagdonas ir A. Auškalnis.

Mūsų tikslas yra padaryti viską kuo tiksliau, kuo kokybiškiau ir negaišinant Jūsų brangaus laiko. Dėl to mūsų ir Jūsų patogumui klinikos antrame aukšte yra įsikūrusi dantų technikos laboratorija. Mūsų gydytojai odontologai visada bendradarbiauja su dantų technikais dėl kiekvieno protezavimo darbo, todėl kiekvienam pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys, ko pasekoje sulaukiama daug geresnių rezultatų atstatant dantų defektus.