Naujienos

🦷 Dantų balinimas Philips Zoom sistema – tai populiariausias balinimo būdas, po kurio dantys gali pašviesėti iki 8 tonų!
Kodėl verta rinktis dantų balinimą Philips Zoom sistema?
🤍 Nepažeidžiamas dantų̨ emalis – balinamoji medžiaga atitinka ES reikalavimus, nes ja sudaro tik 6% vandenilio peroksido (įprasto balinimo metu naudojamas 20-40%)
👩🏻‍⚕️ Philips Zoom lempa nauja, todėl efektyvumas pats didžiausias. ModelDenta klinikoje dirbame tik su originalia Philips Zoom balinimo medžiaga.
✨ Dažniausias dantų balinimo šalutinis poveikis – dantų jautrumas. Naudojant Philips Zoom jis dažniausiai yra nejaučiamas, dėl specialaus jautrumą nuimančio gelio ir mažos vandenilio peroksido koncentracijos balinamojoje medžiagoje. Po balinimo dantys tampa baltesni iki 8 tonų, lygesni ir blizgesni!
‼️ TIK DABAR dantų balinimas PHILIPS ZOOM + individualios balinimo kapos + 2 vnt. balinimo švirkštai (gelis) – 300 Eur!
👉🏻 Akcijos laikas ribotas, kviečiame registruotis konsultacijai ir pavasarį pasitikti su šypsena!
Registruokitės vizitui telefonu: +3706 555 6695

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 98-2, Kaunas

 

Priekinių dantų laminatės, kombinuotos su šalia esančių dantų kadamųjų kraštų atstatymu kompozinėmis plombomis. Natūralu, gražu ir nepastebima!

 

Atvykite konsultacijai, patarsime kas geriausiai tinka Jums.

Registracija telefonu: +3706 555 6695

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 98-2, Kaunas

Mūsų tikslas yra padaryti viską kuo tiksliau, kuo kokybiškiau ir negaišinant Jūsų brangaus laiko. Dėl to mūsų ir Jūsų patogumui klinikos antrame aukšte yra įsikūrusi dantų technikos laboratorija. Mūsų gydytojai odontologai visada bendradarbiauja su dantų technikais dėl kiekvieno protezavimo darbo, todėl kiekvienam pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys, ko pasekoje sulaukiama daug geresnių rezultatų atstatant dantų defektus.